ALLIN, 2006 yılından beri ALLIN markalı iyon detoks cihazlarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerin ithalatını kendisi gerçekleştiren ALLIN, distribütör-müşteri arasında herhangi bir aracının olmaması için iyondetoks.net sitesini hayata geçirmiş ve ürünlerin satışını bu site üzerinden gerçekleştirmeye başlamıştır.

Tamamı detoks odaklı olan ürünleri ile ALLIN;

Detoks cihazları,

Detoks cihaz aksesuarları,

Detoks yardımcı ürünleri

olmak üzere, farklı kategorilerdeki yüksek kaliteli ürünleri tüketicilere sunmaya özen göstermektedir. 

ALLIN iyon detoks cihazları ve aksesuarlarını piyasaya sürerken uzun vadeli ve güven üzerine kurulu bir pazarlama sistemi kurmaya çalışmakta, bu nedenle de müşterilerinin her zaman yanında yer almaya çalışmaktadır. Ürün portföyünü her geçen gün biraz daha genişleten ALLIN; dikkatli, sağlığa olumsuz etkisi olmayan, müşterilerini memnun edebilecek ürünlerle var olmayı ilke edinmiş, bu nedenle de "az ama öz" olarak tanımlanabilecek bir ürün portföyü ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

ALLIN logosunu güven ve kalite ile birlikte anılacak şekilde hareket etmeye özen gösteren kadrosuyla, kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlı detoks cihazlarıyla, satış sonrası teknik desteği ile ALLIN her zaman müşterilerinin yanında yer almak için çalışmaya devam etmektedir.