ALLIN İyon Detoks Cihazları Resmi Web Sitesi olan www.iyondetoks.net, kişisel bilgilerin gizliliğine saygı duymaktadır. Bu nedenle, tarafınızdan bildirilen tüm özel ve tüzel bilgiler, sizin izniniz olmadan hiçbir nedenle üçüncü şahıslar ya da firmalarla paylaşılmamaktadır. 


www.iyondetoks.net, sadece aşağıdaki nedenlerle ve sizin açık izniniz olduğu takdirde, kişisel bilgilerinizi kullanacaktır;

Tarafınıza basılı yayınlar göndermek,

Tarafınıza e-posta yolu ile e-bülten ya da site içerisindeki diğer yenilikleri bildiren e-postalar göndermek,

Satın aldığınız ürünlerle ilgili teslimat, kullanım, teknik destek, fatura gibi o ürüne özel ve gerekli bilgileri göndermek.


www.iyondetoks.net sitesinde kullandığınız tüm kişisel bilgiler sadece yetkili personelimiz tarafından görüntülenebilir. Sitemizi ziyaret eden kişilerin bilgileri, sitemizi ve satış politikalarımızı iyileştirmek amacıyla istatistiki amaçlarla ve hiçbir kişisel bilgi ifşa edilmeden, sadece www.iyondetoks.net içerisinde kullanılır.

Tarafımıza iletmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizin hiçbiri www.iyondetoks.net de dahil olmak üzere, hiçbir kişi ya da kuruluş tarafından herhangi bir nedenle kullanılamaz.


Firmamızın gizlilik ilkeleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, info@iyondetoks.net adresine yazılı olarak başvurabilirsiniz.