İyon Detoks Sitesine Hoşgeldiniz. Size daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizi yeniledik. Yeni tasarımımızı beğenmeniz dileğiyle...

DETOKS NEDİR

Detoks, vücudun kendi kendini onarmasına yardımcı olduğu düşünülen bir yöntemdir. Nasıl ki antibiyotikler vücuttaki bakterileri öldürmeye yarıyorsa, detoksun da hücrelerin normal çalışmalarına engel olan toksinlerin vücuttan atılmasını sağladığına dair güçlü tezler içeren bir sistemdir. Detoksun bir diğer faydasının ise, hücre aktivitelerini artıracak beslenme desteğini sağladığı tezidir.

Eğer insanın detoksifikasyon mekanizması zayıf ise, daha hızlı yaşlanma eğiliminde olduğu ve kalp hastalıkları, kanser ve kronik dejeneratif hastalıklara yakalanma ihtimalinin daha fazla olduğu düşünülmektedir.

İnsan vücudu elektrik ile yüklüdür çünkü hücrelerimizde elektrik vardır. Vücudun rahatsızlık ve sorunları sağlıklı hücrelerle uyuşmayan titreşimli frekanslara sahiptir; bu şekilde, onlar hücrelerin doğal osilasyonunun ve polaritesinin bozulmasına yol açar. Bu bozulma zarar gören her hücrede dengesizlik ve koas meydana getirir. Hücreler dengesiz bir durumda iken, ağır metallerin, parazitlerin ve diğer toksinlerin atılması da dahil olarak, iyileşmek için gerek duyulan vücut fonksiyonlarını kolaylaştıramazlar. Fakat hücreler tamamen yüklüyken daha çok oksijen alırlar ve elektriksel denge durumunu yaşayabilirler ki bu sağlıklı bir durum, canlılık, esenlik hissi ile sonuçlanır ve vücudun kendisini iyileştirmesini sağlar.

Çalışmalar, negatif iyonların sayısında önemli bir artışın yanı sıra genel bir dengeleyici etkinin meydana geldiğini de ortaya koymuştur.

İyonlar, elektron kaybetmiş ya da kazanmış atom veya moleküllerdir (Serbest radikaller eşleşmemiş elektronlardır). Eğer atomlar veya moleküller elektron kaybederlerse, pozitif olarak yüklenmiş iyonlar olurlar. Eğer elektron kazanırlarsa, negatif olarak yüklenmiş iyonlar olurlar.

Suda pozitif ve negatif iyonlar neredeyse mükemmel bir dengededir. Vücudun yaklaşık % 70’i sudan oluştuğu için su ile etkileşime girme yeteneği çok yüksektir. Bir vücut kütlesini suya daldırdığınızda, suyun titreşimsel frekansı manyetik ve elektriksel alanların birbirini etkilemesinden dolayı vücudun titreşimsel frekansını etkileyecektir.

Detoks cihazını kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışın ve aşağıdaki sorunlardan birine sahipseniz, detoks cihazını kesinlikle kullanmayın…

 • Kalp pili ya da herhangi başka bir elektrikli cihazı vücudunda bulunduran kişiler,
 • Hamile ya da emziren baynlar,
 • Organ nakli operasyonu geçirmiş kişiler,
 • Kalp ve damar hastalıkları olan kişiler,
 • Tip 1 diyabet hastaları,
 • Hemofili ya da epilepsi (sara) hastaları,
 • Kemoterapi ya da radyasyon tedavisi görenler,
 • Ayaklarında açık yara olanlar,
 • 10 yaşın altındaki çocuklar kesinlikle detoks uygulaması yaptırmamalıdırlar!

 • Aug 01, 2016
 • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir.*